11. Radovan Kolembus

Radovan Kolembus

Radovan Kolembus

Volám sa Radovan Kolembus, mám 38 rokov a celý tento čas žijem v Košeci respektíve v NOZDROVICIACH, kde som vyrastal. Momentálne bývam na ulici Pod Hôrkou spolu s manželkou a troma deťmi. Pracujem ako SZČO v stavebníctve a vo voľnom čase sa venujem turistike. Tiež som aktívnym členom OKST Košeca.

Zo spoločného volebného programu chcem ako nezávislý kandidát presadzovať a podporovať návrhy a projekty, ktoré zlepšia a hlavne uľahčia a spríjemnia každodenný život občanov Košece a tiež aj Nozdrovíc (miestne komunikácie a chodníky po kanalizácii).

Dôležitá je taktiež podpora podnikania v našej obci (o čom viem svoje, keďže sám som živnostník) a to či už vytvorením priestorov alebo priamo ponúk a tým pomôcť aj našim občanom zamestnaným vo firmách pôsobiacich v našej obci.

Ako aktívny športovec a turista nemôžem zabudnúť na podporu akéhokoľvek športu a športových aktivít zameraných hlavne na naše deti a mládež a ich voľný čas (či už športové akcie alebo výstavba nových ihrísk a iné).

Ak mi teda dáte svoju dôveru, dúfam že Vás nesklamem. Vás, ktorí ma poznáte, ale aj Vás, ktorí ma ešte nemali možnosť spoznať.