Kto ma podporuje v kandidatúre?

Veľa ľudí trápi v súčasnosti jedna jednoduchá otázka. Prečo sa tvárim ako nezávislý, keď som minulý rok vo voľbách do VÚC – Trenčianskeho samosprávneho kraja kandidoval za stranu Zmena Zdola, Demokratická únia Slovenska?
Ak by sa ma spýtali osobne, dal by som im jasnú odpoveď. Pretože nie som členom žiadnej politickej strany a vo voľbách do VÚC som chcel svojou kandidatúrou na poslanca podporiť Juraja Smatanu v kandidatúre na predsedu VÚC. Program Zmeny Zdola ma vtedy oslovil natoľko, že som sa ich spýtal, či by “nestraníka” napísali na kandidátku. Ján Budaj súhlasil.
To, že som získal v okrese Ilava viac ako 1000 hlasov bol veľký úspech. Bol to výsledok môjho 7 ročného snaženia sa v komunálnej politike a prezentácie nápadov, ktoré sa obyvateľom okresu Ilava zapáčili natoľko, že mi nakoniec hlas odovzdali.

Aj teraz som ponúkol voličom nápady, vízie a odprezentoval som výsledky 8 ročného pôsobenia na pozícii starostu obce Košeca. Rozhodnutie ísť kandidovať ako nezávislý má jednoduchý základ. Dva razy (2006 a 2010) som bol vo voľbách starostu občiansky kandidát. Preto som na tom nechcel nič meniť ani teraz v roku 2014.

Spolupráca so stranou Zmena Zdola, Demokratická únia Slovenska z minulého roka sa však neskončila. Podporu mojej súčasnej kandidatúry vyjadrili aj listom, ktorý nájdete v prílohe.

Podpora Strany Zmena Zdola, Demokratická Únia Slovenska
Podpora Strany Zmena Zdola, Demokratická Únia Slovenska
podpora strany Zmena Zdola, Demokratická Únia Slovenska.jpg
696.2 KiB
322 Downloads
Detaily