Ohlásenie kandidatúry 2022

V roku 2006 som sa presne na svoje 29-te narodeniny stal starostom obce Košeca.
Ak by bol rok 2022 priestupným rokom, oslavoval by som zajtra (29.2.) meniny.
Dovolím si túto zaujímavú konšteláciu čísel využiť na jednu pomerne očakávanú informáciu. Objavujú sa v danej téme totiž rôzne špekulácie a chcem verejne vyjadriť jasné stanovisko.
📌 Na jeseň nás čakajú komunálne voľby.
Aj po 15-tich rokoch starostovania mám stále chuť a záujem v našej obci meniť veci k lepšiemu.
✅ V posledných troch rokoch sme spolu so súčasnými poslancami obecného zastupiteľstva preukázali tiež veľmi dôležitú kolektívnu silu a schopnosť premeniť plány a vízie na reálne výsledky.
Pokračujeme aj ďalej vo vytváraní príjemného miesta pre život. Nárast počtu obyvateľov je jasným dôkazom, že sa nám to darí.
Rozbiehame ďalšie a ďalšie projekty, budujeme modernú obec. Postupne. V rámci možností. S pomocou všetkých podporovateľov. Budujeme hrdosť na Košecu a Nozdrovice v srdciach rodákov aj nových obyvateľov.
🧱 Záleží mi na rozvoji obce, snažím sa robiť veci najlepšie ako dokážem. Pokúšam sa vniesť do zažitých stereotypov nové prvky, myšlienky pre úspešné napredovanie. S náležitým rešpektom k histórii.
🧭 Záleží mi na kontinuite.
❤️ Všetko na čom záleží je však ukryté najmä v nás samých.
Bude mi preto veľkou cťou opäť sa uchádzať o Vašu podporu. Zvládli sme veľmi ťažké roky. Spolu určite zvládneme ďalšie nástrahy, ktoré nám život postaví do cesty.
Ďakujem.