Voľby do TSK dňa 4. 11. 2017 sú dôležité a zaslúžia si našu pozornosť

Vitajte na mojej webovej stránke, ktorá sa v týchto dňoch bude venovať najmä dianiu okolo volieb do VÚC.

Náš okres bude mať v zastupiteľstve Trenčianskeho samosprávneho kraja (TSK) opäť 5 kresiel a potrebuje v ňom silné zastúpenie.
Rozhodol som sa svojou kandidatúrou ponúknuť alternatívu pre všetkých, ktorí si myslia, že v zastupiteľstve TSK by mali náš okres reprezentovať skúsení verejne činní aktivisti. Takí, ktorí nebudú mať problém vedieť presadzovať názory a nápady obyvateľov okresu Ilava pre kvalitnejší život mladých i tých skôr narodených. To, čo robím viac ako 10 rokov v Košeci v prospech jej obyvateľov, by som veľmi rád ponúkol aj obyvateľom okresu a kraja.
Budem sa snažiť Vám v týchto dňoch ukázať, aké dôležité je správne fungovanie samosprávneho kraja. Väčšinou panuje názor, že kraj je zbytočný a nič obyvateľom neprináša. Dovolím si nesúhlasiť.
TSK rozhoduje o dôležitých a podstatných veciach v oblasti školstva, zdravotníctva, sociálnych vecí, dopravy, … a mal by byť pre občanov blízkym sprostredkovateľom a partnerom. Ak to tak doteraz nebolo, ak ste sa doteraz o dianí v TSK nič nedozvedali – nastal správny čas na ZMENU.